Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA 4847645 |
| EAN | 0602448476456 |
| Release Date | February 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,792
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cabaret |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2023-02-17 |
| EAN/UPC | 0602448476456 |
| Label | Decca |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA 4847645 |
| EAN | 0602448476456 |
| Release Date | February 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.