Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Fisher's Folly IMT2847002.1 |
| EAN | 6430028470020 |
| Release Date | October 4, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 8 mm · 414 g |
| Weight | 414 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,575
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Little Weight |
|---|---|
| Sanatci | 40 Watt Sun |
| Cikis tarihi | 2024-09-06 |
| EAN/UPC | 6430028470020 |
| Label | Fisher's Folly |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Fisher's Folly IMT2847002.1 |
| EAN | 6430028470020 |
| Release Date | October 4, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 8 mm · 414 g |
| Weight | 414 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.