Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Culture Factory |
| EAN | 3700477837884 |
| Release Date | June 28, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 5 mm · 423 g |
| Weight | 423 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,067
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Minneapolis Genius |
|---|---|
| Sanatci | 94 East |
| Cikis tarihi | 2024-04-20 |
| EAN/UPC | 3700477837884 |
| Label | Culture Factory |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | Culture Factory |
| EAN | 3700477837884 |
| Release Date | June 28, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 5 mm · 423 g |
| Weight | 423 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.