Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CENTRAL PROCESSING UNIT CPU01010001 |
| EAN | 5050580720442 |
| Release Date | November 1, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,745
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Issue In Surreal |
|---|---|
| Sanatci | Ninety Six Back |
| Cikis tarihi | 2019-11-01 |
| EAN/UPC | 5050580720442 |
| Label | Central Processing Unit |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CENTRAL PROCESSING UNIT CPU01010001 |
| EAN | 5050580720442 |
| Release Date | November 1, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.