Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | XOXO ENTERTAINMENT CORP. LPXOXO0325 |
| EAN | 0634457204010 |
| Release Date | May 9, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,257
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Full Circle |
|---|---|
| Sanatci | Ninety-Eight Degrees |
| Cikis tarihi | 2025-05-16 |
| EAN/UPC | 0634457204010 |
| Label | Xoxo |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | XOXO ENTERTAINMENT CORP. LPXOXO0325 |
| EAN | 0634457204010 |
| Release Date | May 9, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.