Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRET RECORDS SECLP324 |
| EAN | 5036436155620 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 318 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,213
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Death In Soho |
|---|---|
| Sanatci | 999 |
| Cikis tarihi | 2025-03-21 |
| EAN/UPC | 5036436155620 |
| Label | Secret |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRET RECORDS SECLP324 |
| EAN | 5036436155620 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 318 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.