Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | AMERICAN DREAMS RECORDS LPADR77 |
| EAN | 0727431749833 |
| Release Date | April 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,487
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Horror Vacui |
|---|---|
| Sanatci | 9t Antiope |
| Cikis tarihi | 2024-04-12 |
| EAN/UPC | 0727431749833 |
| Label | American Dreams Records |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | AMERICAN DREAMS RECORDS LPADR77 |
| EAN | 0727431749833 |
| Release Date | April 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.