Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JAMLA RECORDS IWWMG02 |
| EAN | 0784085101257 |
| Release Date | October 18, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 6 mm · 427 g |
| Weight | 427 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,295
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Wonder Years |
|---|---|
| Sanatci | 9th Wonder |
| Cikis tarihi | 2024-10-18 |
| EAN/UPC | 0784085101257 |
| Label | Jamla Records |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JAMLA RECORDS IWWMG02 |
| EAN | 0784085101257 |
| Release Date | October 18, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 6 mm · 427 g |
| Weight | 427 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.