Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | THIRTY SOMETHING RECORDS IMT8276034.1 |
| EAN | 4262382760347 |
| Release Date | March 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 322 × 5 mm · 621 g |
| Weight | 621 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,681
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Vs Monkey Kong |
|---|---|
| Sanatci | A |
| Cikis tarihi | 2024-03-15 |
| EAN/UPC | 4262382760347 |
| Label | Thirty Something Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Stoner Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | THIRTY SOMETHING RECORDS IMT8276034.1 |
| EAN | 4262382760347 |
| Release Date | March 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 322 × 5 mm · 621 g |
| Weight | 621 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.