Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BELLA UNION BELLA1143VN |
| EAN | 5400863097547 |
| Release Date | February 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 316 × 7 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,505
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Songs From Isolation |
|---|---|
| Sanatci | Williams, A.A. |
| Cikis tarihi | 2023-02-10 |
| EAN/UPC | 5400863097547 |
| Label | Bella Union |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BELLA UNION BELLA1143VN |
| EAN | 5400863097547 |
| Release Date | February 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 316 × 7 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.