Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC ATL611278.1 |
| EAN | 0075678611278 |
| Release Date | January 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,459
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hoodie Szn |
|---|---|
| Sanatci | Dubose, Julius |
| Cikis tarihi | 2024-01-26 |
| EAN/UPC | 0075678611278 |
| Label | Atlantic |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Rap |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC ATL611278.1 |
| EAN | 0075678611278 |
| Release Date | January 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.