Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE ACRLP1 |
| EAN | 5414940009347 |
| Release Date | March 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 5 mm · 418 g |
| Weight | 418 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,505
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Acr:McR |
|---|---|
| Sanatci | A Certain Ratio |
| Cikis tarihi | 2018-03-23 |
| EAN/UPC | 5414940009347 |
| Label | Mute |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE ACRLP1 |
| EAN | 5414940009347 |
| Release Date | March 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 5 mm · 418 g |
| Weight | 418 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.