Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EMI VIR49253.1 |
| EAN | 0724384925314 |
| Release Date | 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 9 mm · 558 g |
| Weight | 558 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,734
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mer De Noms |
|---|---|
| Sanatci | A Perfect Circle |
| Cikis tarihi | 2025-02-07 |
| EAN/UPC | 0724384925314 |
| Label | Emi |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EMI VIR49253.1 |
| EAN | 0724384925314 |
| Release Date | 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 9 mm · 558 g |
| Weight | 558 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.