Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Dedstrange IMT5705405.1 |
| EAN | 0634457054059 |
| Release Date | September 10, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,012
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hologram |
|---|---|
| Sanatci | A Place To Bury Strangers |
| Cikis tarihi | 2021-09-17 |
| EAN/UPC | 0634457054059 |
| Label | Dedstrange |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | Dedstrange IMT5705405.1 |
| EAN | 0634457054059 |
| Release Date | September 10, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.