Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEDSTRANGE SIDED032 |
| EAN | 0634457209442 |
| Release Date | July 11, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 177 × 182 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,709
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Make Me Feel Anything / I Need |
|---|---|
| Sanatci | A Place To Bury Strangers |
| Cikis tarihi | 2025-07-18 |
| EAN/UPC | 0634457209442 |
| Label | Dedstrange |
| Format | 12in |
| Tur | Indie & Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEDSTRANGE SIDED032 |
| EAN | 0634457209442 |
| Release Date | July 11, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 177 × 182 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.