Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Fueled By Ramen/Atlantic ATLK9782113.1 |
| EAN | 0603497821136 |
| Release Date | November 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,652
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | On Your Side |
|---|---|
| Sanatci | A Rocket To the Moon |
| Cikis tarihi | 2024-11-22 |
| EAN/UPC | 0603497821136 |
| Label | Atlantic |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Fueled By Ramen/Atlantic ATLK9782113.1 |
| EAN | 0603497821136 |
| Release Date | November 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.