Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RUNNING BACK RBINC004LP |
| EAN | 4251648411543 |
| Release Date | June 7, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 8 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,525
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Return To Telepathic Heights |
|---|---|
| Sanatci | A Sagittariun |
| Cikis tarihi | 2019-06-07 |
| EAN/UPC | 4251648411543 |
| Label | Running Back |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Techno |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RUNNING BACK RBINC004LP |
| EAN | 4251648411543 |
| Release Date | June 7, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 8 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.