Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BACKGROUND |
| EAN | 0194690544262 |
| Release Date | July 3, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 459 g |
| Weight | 459 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,877
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Aaliyah |
|---|---|
| Sanatci | Aaliyah |
| Cikis tarihi | 2024-07-19 |
| EAN/UPC | 0194690544262 |
| Label | Empire |
| Format | LP |
| Tur | Dance / R&B/Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BACKGROUND |
| EAN | 0194690544262 |
| Release Date | July 3, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 459 g |
| Weight | 459 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.