Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FRESH SELECTS FSX064 |
| EAN | 0617308076103 |
| Release Date | January 24, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,076
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Over the Mountain |
|---|---|
| Sanatci | Aan |
| Cikis tarihi | 2025-01-24 |
| EAN/UPC | 0617308076103 |
| Label | Fresh Selects |
| Format | LP |
| Tur | Indie & Alternative / Indie Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FRESH SELECTS FSX064 |
| EAN | 0617308076103 |
| Release Date | January 24, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.