Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PAN PAN110LP |
| EAN | 0723849813210 |
| Release Date | April 9, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 5 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,302
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Island For the Hungry Ghosts (OST) |
|---|---|
| Sanatci | Cupples, Aaron |
| Cikis tarihi | 2021-04-09 |
| EAN/UPC | 0723849813210 |
| Label | Pan |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PAN PAN110LP |
| EAN | 0723849813210 |
| Release Date | April 9, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 5 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.