Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COLEMINE CLMN257C1 |
| EAN | 0648564356319 |
| Release Date | February 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |

₺1,002
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Fly Away / Play On |
|---|---|
| Sanatci | Frazer, Aaron |
| Cikis tarihi | 2025-02-07 |
| EAN/UPC | 0648564356319 |
| Label | Colemine |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COLEMINE CLMN257C1 |
| EAN | 0648564356319 |
| Release Date | February 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.