Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZYBELLE JB003 |
| EAN | 3700604770244 |
| Release Date | May 23, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,919
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Abaete |
|---|---|
| Sanatci | Abaete |
| Cikis tarihi | 2025-05-23 |
| EAN/UPC | 3700604770244 |
| Label | Jazzybelle |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZYBELLE JB003 |
| EAN | 3700604770244 |
| Release Date | May 23, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.