Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UMR/Polydor 060247514487 |
| EAN | 0602475144878 |
| Release Date | June 13, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,411
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Abba |
|---|---|
| Sanatci | Abba |
| Cikis tarihi | 2025-06-13 |
| EAN/UPC | 0602475144878 |
| Label | Polar |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UMR/Polydor 060247514487 |
| EAN | 0602475144878 |
| Release Date | June 13, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.