Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | POLAR 060244845943 |
| EAN | 0602448459435 |
| Release Date | May 19, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 180 × 180 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,433
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | People Need Love / Merry-Go-Round |
|---|---|
| Sanatci | Abba |
| Cikis tarihi | 2023-05-19 |
| EAN/UPC | 0602448459435 |
| Label | Polar |
| Format | 12in |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | POLAR 060244845943 |
| EAN | 0602448459435 |
| Release Date | May 19, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 180 × 180 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.