Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Universal Music |
| EAN | 0602455882226 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 7 mm · 600 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 600 g |
| Discs / Records | 3 |
₺2,729
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Waterloo / Honey Honey |
|---|---|
| Sanatci | Abba |
| Cikis tarihi | 2024-04-05 |
| EAN/UPC | 0602455882226 |
| Label | Universal |
| Format | 12in |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Universal Music |
| EAN | 0602455882226 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 7 mm · 600 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 600 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.