Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PROSTHETIC RECORDS PROS105241 |
| EAN | 0656191052412 |
| Release Date | April 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 327 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,149
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Abhoria |
|---|---|
| Sanatci | Abhoria |
| Cikis tarihi | 2022-02-25 |
| EAN/UPC | 0656191052412 |
| Label | Prosthetic |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PROSTHETIC RECORDS PROS105241 |
| EAN | 0656191052412 |
| Release Date | April 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 327 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.