Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DOMINO DOMI80292.1 |
| EAN | 0887828029211 |
| Release Date | June 27, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 4 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,373
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Between Walls |
|---|---|
| Sanatci | About Group |
| Cikis tarihi | 2013-06-27 |
| EAN/UPC | 0887828029211 |
| Label | Domino |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DOMINO DOMI80292.1 |
| EAN | 0887828029211 |
| Release Date | June 27, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 4 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.