Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY CLASSICAL SNUK2900181.1 |
| EAN | 0198029001815 |
| Release Date | April 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,356
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Women |
|---|---|
| Sanatci | Abrami, Esther |
| Cikis tarihi | 2025-04-25 |
| EAN/UPC | 0198029001815 |
| Label | Sony Classical |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY CLASSICAL SNUK2900181.1 |
| EAN | 0198029001815 |
| Release Date | April 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.