Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLACK LODGE BLOD131LP |
| EAN | 6663666401310 |
| Release Date | February 14, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 9 mm · 522 g |
| Weight | 522 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,616
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rubicon |
|---|---|
| Sanatci | Abramis Brama |
| Cikis tarihi | 2020-01-31 |
| EAN/UPC | 6663666401310 |
| Label | Black Lodge |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLACK LODGE BLOD131LP |
| EAN | 6663666401310 |
| Release Date | February 14, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 9 mm · 522 g |
| Weight | 522 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.