Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLACK LODGE BLOD119LP |
| EAN | 6663666401198 |
| Release Date | May 4, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 337 g |
| Weight | 337 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,613
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Tusen Ar |
|---|---|
| Sanatci | Abramis Brama |
| Cikis tarihi | 2018-04-19 |
| EAN/UPC | 6663666401198 |
| Label | Black Lodge |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLACK LODGE BLOD119LP |
| EAN | 6663666401198 |
| Release Date | May 4, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 337 g |
| Weight | 337 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.