Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUICIDE SQUEEZE SSQ201LPC1 |
| EAN | 0803238020112 |
| Release Date | October 28, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 5 mm · 594 g |
| Weight | 594 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,146
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Monte Carlo |
|---|---|
| Sanatci | Dunkelschoen |
| Cikis tarihi | 2022-10-28 |
| EAN/UPC | 0803238020112 |
| Label | Suicide Squeeze |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUICIDE SQUEEZE SSQ201LPC1 |
| EAN | 0803238020112 |
| Release Date | October 28, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 5 mm · 594 g |
| Weight | 594 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.