Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RELAPSE RR74811 |
| EAN | 0781676748112 |
| Release Date | March 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 319 × 11 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,458
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Plague God |
|---|---|
| Sanatci | Absent In Body |
| Cikis tarihi | 2022-03-25 |
| EAN/UPC | 0781676748112 |
| Label | Relapse |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RELAPSE RR74811 |
| EAN | 0781676748112 |
| Release Date | March 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 319 × 11 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.