Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SPV IMPORT SERVICES 1150511 |
| EAN | 6583817130039 |
| Release Date | July 16, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,556
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Absolute Power |
|---|---|
| Sanatci | Absolute Power |
| Cikis tarihi | 2021-06-25 |
| EAN/UPC | 6583817130039 |
| Label | Spv |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardcore |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SPV IMPORT SERVICES 1150511 |
| EAN | 6583817130039 |
| Release Date | July 16, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.