Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EPIC 5128361 |
| EAN | 5099751283614 |
| Release Date | May 7, 2009 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 7 mm · 594 g |
| Weight | 594 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,727
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live (2 Lp Collector's Edition) |
|---|---|
| Sanatci | Ac/Dc |
| Cikis tarihi | 2009-05-07 |
| EAN/UPC | 5099751283614 |
| Label | Epic |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EPIC 5128361 |
| EAN | 5099751283614 |
| Release Date | May 7, 2009 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 7 mm · 594 g |
| Weight | 594 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.