Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Sony Music 88765411751 |
| EAN | 0887654117519 |
| Release Date | November 19, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 594 g |
| Weight | 594 g |
| Discs / Records | 3 |
₺4,496
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At River Plate |
|---|---|
| Sanatci | Ac/Dc |
| Cikis tarihi | 2012-11-15 |
| EAN/UPC | 0887654117519 |
| Label | Columbia |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Sony Music 88765411751 |
| EAN | 0887654117519 |
| Release Date | November 19, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 594 g |
| Weight | 594 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.