Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0196588345616 |
| Release Date | March 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 500 g |
| Weight | 500 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,092
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live |
|---|---|
| Sanatci | Ac/Dc |
| Cikis tarihi | 2024-03-15 |
| EAN/UPC | 0196588345616 |
| Label | Epic |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0196588345616 |
| Release Date | March 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 500 g |
| Weight | 500 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.