Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0196588733710 |
| Release Date | June 21, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 300 g |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,232
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Stiff Upper Lip (50th Anniversary Gold Color Vinyl) |
|---|---|
| Sanatci | Ac/Dc |
| Cikis tarihi | 2024-06-21 |
| EAN/UPC | 0196588733710 |
| Label | Epic |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0196588733710 |
| Release Date | June 21, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 300 g |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.