Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GLITTERHOUSE GRLP904 |
| EAN | 4030433790410 |
| Release Date | May 4, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 330 × 330 × 10 mm · 1 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 1 kg |
| Discs / Records | 1 |
₺2,136
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bounce Back |
|---|---|
| Sanatci | Acda, Chantal |
| Cikis tarihi | 2017-05-04 |
| EAN/UPC | 4030433790410 |
| Label | Glitterhouse |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GLITTERHOUSE GRLP904 |
| EAN | 4030433790410 |
| Release Date | May 4, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 330 × 330 × 10 mm · 1 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 1 kg |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.