Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SPV 783681 |
| EAN | 0634164629212 |
| Release Date | September 18, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 317 × 10 mm · 558 g |
| Weight | 558 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,401
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Origins Vol.2 |
|---|---|
| Sanatci | Frehley, Ace |
| Cikis tarihi | 2020-09-18 |
| EAN/UPC | 0634164629212 |
| Label | Spv |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SPV 783681 |
| EAN | 0634164629212 |
| Release Date | September 18, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 317 × 10 mm · 558 g |
| Weight | 558 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.