Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HALOCLINE TRANCE IMT4201018.1 |
| EAN | 5051142010186 |
| Release Date | October 7, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,478
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Strange Bounty/About Life |
|---|---|
| Sanatci | Act! |
| Cikis tarihi | 2022-10-07 |
| EAN/UPC | 5051142010186 |
| Label | Halocline Trance |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Techno |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HALOCLINE TRANCE IMT4201018.1 |
| EAN | 5051142010186 |
| Release Date | October 7, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.