Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NINJA TUNE 404A556060 |
| EAN | 5021392853260 |
| Release Date | January 23, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 322 × 328 × 42 mm · 2.33 kg |
| Weight | 2.33 kg |
| Discs / Records | 7 |
₺6,696
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ghettoville |
|---|---|
| Sanatci | Actress |
| Cikis tarihi | 2014-01-23 |
| EAN/UPC | 5021392853260 |
| Label | Ninja Tune |
| Format | LP |
| Tur | Dance |
| Birim sayisi | 7 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NINJA TUNE 404A556060 |
| EAN | 5021392853260 |
| Release Date | January 23, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 322 × 328 × 42 mm · 2.33 kg |
| Weight | 2.33 kg |
| Discs / Records | 7 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.