Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Ninja Tune ZEN271 |
| EAN | 5054429143386 |
| Release Date | October 23, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 5 mm · 432 g |
| Weight | 432 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,570
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Karma & Desire |
|---|---|
| Sanatci | Actress |
| Cikis tarihi | 2020-10-23 |
| EAN/UPC | 5054429143386 |
| Label | Ninja Tune |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | Ninja Tune ZEN271 |
| EAN | 5054429143386 |
| Release Date | October 23, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 5 mm · 432 g |
| Weight | 432 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.