Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | OUTSIDE/COMPASS RECORDS GROUP RHRLP304 |
| EAN | 0033651030416 |
| Release Date | September 5, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,105
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Faded Days |
|---|---|
| Sanatci | Actual Wolf |
| Cikis tarihi | 2017-09-08 |
| EAN/UPC | 0033651030416 |
| Label | Red House |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | OUTSIDE/COMPASS RECORDS GROUP RHRLP304 |
| EAN | 0033651030416 |
| Release Date | September 5, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.