Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SADDLE CREEK LBJ379LP |
| EAN | 0648401037913 |
| Release Date | August 8, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 63 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,943
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | When I Paint My Masterpiece |
|---|---|
| Sanatci | Lea, Ada |
| Cikis tarihi | 2025-08-08 |
| EAN/UPC | 0648401037913 |
| Label | Saddle Creek |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SADDLE CREEK LBJ379LP |
| EAN | 0648401037913 |
| Release Date | August 8, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 63 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.