Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 181 RECORDINGS 181001LP |
| EAN | 5051142067999 |
| Release Date | February 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 8 mm · 616 g |
| Weight | 616 g |
| Discs / Records | 3 |
₺4,388
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Colours Revisited |
|---|---|
| Sanatci | Adam F |
| Cikis tarihi | 2025-02-21 |
| EAN/UPC | 5051142067999 |
| Label | 181 Recordings |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Drum & Bass |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 181 RECORDINGS 181001LP |
| EAN | 5051142067999 |
| Release Date | February 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 8 mm · 616 g |
| Weight | 616 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.