Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CELLAR LIVE RJ1020 |
| EAN | 0701822775908 |
| Release Date | May 7, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,154
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Low & Slow |
|---|---|
| Sanatci | Scone, Adam |
| Cikis tarihi | 2021-05-28 |
| EAN/UPC | 0701822775908 |
| Label | Cellar Live |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CELLAR LIVE RJ1020 |
| EAN | 0701822775908 |
| Release Date | May 7, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.