Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LOST HIGHWAY LHWYB000434301.1 |
| EAN | 0602498806555 |
| Release Date | May 3, 2005 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 8 mm · 544 g |
| Weight | 544 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,876
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cold Roses =180gr= |
|---|---|
| Sanatci | Adams, Ryan |
| Cikis tarihi | 1990-06-30 |
| EAN/UPC | 0602498806555 |
| Label | Lost Highway |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LOST HIGHWAY LHWYB000434301.1 |
| EAN | 0602498806555 |
| Release Date | May 3, 2005 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 8 mm · 544 g |
| Weight | 544 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.