Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CHEMIKAL UNDERGROUND RECORDS CHEM260 |
| EAN | 5024545932317 |
| Release Date | November 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 8 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,247
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Idea of You |
|---|---|
| Sanatci | Admiral Farrow |
| Cikis tarihi | 2021-11-05 |
| EAN/UPC | 5024545932317 |
| Label | Chemikal Underground |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CHEMIKAL UNDERGROUND RECORDS CHEM260 |
| EAN | 5024545932317 |
| Release Date | November 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 8 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.