Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BEER CITY BCR211-1 |
| EAN | 0650557021111 |
| Release Date | June 10, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,277
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Humungusfungusamoungus (Millenium Edition) |
|---|---|
| Sanatci | Adrenalin Od |
| Cikis tarihi | 2019-12-02 |
| EAN/UPC | 0650557021111 |
| Label | Beer City Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BEER CITY BCR211-1 |
| EAN | 0650557021111 |
| Release Date | June 10, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.