Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CHEMIKAL UNDERGROUND CHEM249 |
| EAN | 5024545792010 |
| Release Date | October 27, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 7 mm · 342 g |
| Weight | 342 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,243
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dark Eyed Messenger |
|---|---|
| Sanatci | Crowley, Adrian |
| Cikis tarihi | 2017-10-27 |
| EAN/UPC | 5024545792010 |
| Label | Chemikal Underground |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CHEMIKAL UNDERGROUND CHEM249 |
| EAN | 5024545792010 |
| Release Date | October 27, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 7 mm · 342 g |
| Weight | 342 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.